Wspiera nas Czarter jachtów Chorwacja - Yachtic

Kadra

hm Adam Bałazy

Drużynowy (Kapitan jachtowy)

balazy_mlody

O mnie

Od 30 lat stoi na czele czteropoziomowej drużyny wodnej, a to nie lada wyzwanie. Druh Adam jest dobrze zorganizowany i ciepły. Nie omieszka wspomóc dobrą radą. Jak na morzu tak i na lądzie nasz kapitan poprowadzi nas w dobrym kierunku.

pdw. Klaudia Zapisek

Załogowa Załogi Wilczków „Dzielne Szkwałki” (Żeglarz jachtowy)

klaudia2

O mnie

Od 7 lat w drużynie, a od trzech lat opiekuje się najmłodszymi. Prywatnie studentka pierwszego roku matematyki i samozwańcza miłośniczka trójmianów kwadratowych i rachunku prawdopodobieństwa ;). Odpowiedzialna i opiekuńcza.

pwd. Filip Bałazy

Załogowy Załogi Jungów „Morski Statek Widmo” ćwik (Żeglarz jachtowy)

filip

O mnie

Od urodzenia w „Dziesiątce”, a od czterech lat jest  załogowym kadry załogi jungów. W wolnej chwili sympatyk historii i przewodniczący Harcerskiej Grupy Rekonstrukcyjnej im. kpt. Roberta Oszka. Na swoim koncie ma również kilka występów na deskach teatralnych. Pomysłowy i pełen energii.

pwd. Dorota Czypionka HO

Załogowa Załogi Wędrowniczej „Szuwary” (Żeglarz jachtowwy)

harcerze

O mnie

Od dziecka związana z drużyną, w której rozwija swoje żeglarskie umiejętności. Przyjacielska i pasjonatka górskich wędrówek. Swoją przyszłość wiąże z psychologią.

Agnieszka Wach

Załogowa Załogi Starszoharcerskiej „GROM” (Żeglarz jachtowy)

agnieszka_wach_10hdz_2

O mnie

W drużynie od najmłodszych lat, a od roku stoi na czele załogi „GROM”. Systematycznie rozwija się harcersko. Prywatnie miłośniczka siatkówki, z łatwością nawiązuje nowe znajomości. Uśmiechnięta i pomocna.

pwd. Wojtek Szymik

Przyboczny Bosman młodzik (Jachtowy sternik morski)

wojtek_druzyna_harcerska

O mnie

Od jego przyjścia do drużyny minęło już 7 lat, a przez ostatnie 5 lat piastuje funkcję Bosmana, odpowiedzialny i pracowity. Na naszej stanicy zna każdą śrubkę jak własną kieszeń. Z dużą starnnością dba o to, aby nasz sprzęt pływający był w doskonałym stanie – jest niezastąpiony w swoim fachu.

phm. Mateusz Przybył

Kwatermistrz

mateusz_bebzon_10hdz_2

O mnie

Opis